Čistička vzduchu DAIKIN – zbavte sa vírusov, baktérií a prachu


Výkonné domáce čističky vzduchu od Daikin

Čistička vzduchu Daikin účinne odstraňuje alergény, napríklad peľ a roztoče z domáceho prachu. To dokáže viac – či menej účinne každá. DAIKIN MC70L však do vienka dostala aj niečo navyše – vysokú filtračnú účinnosť voči baktériám a vírusom. Pri dlhodobej prevádzke doma je neoceniteľná aj jej dokonale tichá prevádzka, ideálna pre pokojný spánok. Kompaktná veľkosť a nízka hmotnosť umožňujú umiestniť zariadenie tam, kde je to potrebné a jednoducho ovládateľné a sofistikované ovládacie prvky ovládajú prietok vzduchu, jeho vlhkosť a časovač plánovanie používania v priebehu dňa. Čističky vzduchu Daikin vám umožnia kontrolu nad tým, kde a kedy je dodávaný čistý vzduch. Jednotka obsahuje už rovno v balení set skladaných filtrov na jemný prach – jeden pre okamžité použitie a šesť náhradných kusov, čo vám vystačí zhruba na 10 rokov používania!


Daikin MC70L

Už viac ako 90 rokov spoločnosť Daikin investuje značné prostriedky do výskumu a vývoja, aby vám a vašej rodine priniesla účinnejšiu kontrolu domácej klímy. V tomto prípade vám predstavujeme efektívnu, výkonnú, spoľahlivú a ľahko použiteľnú čističku vzduchu Daikin MC70L.


Šesťvrstvový filtračný systém

 Odstraňuje prach, peľ a roztoče z domáceho prachu, má vysokú filtračnú účinnosť voči baktériám a vírusom

Daikin Streamer proti vírusom

Patentovaná technológia pri ktorej sa elektróny zrážajú s molekulami O2 a N, a umožňujú tak oxidačný rozklad patogénov

Spoľahlivá japonská technológia

Najvyššia možná úroveň energetickej efektivity, vysoká výkon, tichá a spoľahlivá prevádzka pre pokojný spánok


Úsporná prevádzka a zdravé bývanie

Tak ako je to pri značke Daikin zvykom, kladie sa dôraz na najvyššiu možnú úroveň energetickej efektivity, ktorá v tomto prípade v spojení s výkonným šesťvrstvovým čistením vytvára unikátny a užitočný prístroj pre každodenné použitie v domácnosti. Vysoká energetická účinnosť je posilnená napríklad špeciálnymi snímačmi, ktoré zisťujú úroveň znečisťujúcich látok vo vzduchu a podľa toho spínacia jednotka automaticky reguluje zapínanie a vypínanie alebo intenzitu jednotlivých funkcií tohoto zariadenia. K dokonalému komfortu je tu denný časovač umožňujúci čistenie vzduchu podľa vami nadefinovaného plánu.

Spoločnosť Daikin vďaka silnej orientácii na zákazníka a neustálej inovácii vytvorila ďalšie špičkové zariadenie s vysokou účinnosťou, úsporné a mimoriadne spoľahlivé a ako je už u Daikin zvykom aj s vysokým užívateľskym komfortom a ohľadom na životné prostredie. Čističky vzduchu spoločnosti Daikin odfiltrujú prachové častice, alergény a nepríjemné zápachy, aby zabezpečili čistý vzduch pre maximálne pohodlie, pomohli predchádzať chronickým civilizačným chorobam a znížili zdravotné riziká najmä u ľudí žijúcich v mestách.
Technologicky vyspelé a tiché vetranie

Čistička vzduchu pre každého kto dbá o svoje zdravie, zdravie svojich blízkych, chce predchádzať chorobám a preferuje prevenciu pred samotným riešením následkov chorôb. Predchádzajte vzniku chorôb vo Vašej rodine, venujte sa prevencii, pozitívnemu mysleniu, znížte tak počet návštev u lekára a konzumáciu liekov.


1. STREAMER JEDNOTKA

Výbojová jednotka streamera uvoľňuje vysokorýchlostné elektróny, ktoré sa zrážajú s molekulami kyslíka a dusíka, aktivuje ich a dôjde tak k oxidačnému rozkladu.

2. PREDFILTER ČASTÍC

Predradený filter je polypropylénový sieťový filter s katechínom. Zachytáva väčšie častice – prach a chlpy, aby sa zaistila nerušená prevádzka filtrov v systéme.

3. PLAZMOVÝ IONIZÁTOR

Plazmový ionizátor v čističke elektricky nabíja všetok prach a peľ, ktorý prechádza systémom, a tak uľahčuje prácu elektrostatického filtra.

4. ELEKTROSTATICKÝ FILTER

Ionizovaný prach a peľ sú priťahované k opačne nabitému elektrostatickému filtru. To zaisťuje efektívny a dôkladný zber týchto častíc filtrom.

5. TITAN-APATIT FILTER

Tento špecializovaný filter zachytáva mikroskopické častice, rozkladá pachy a dokonca dezaktivuje baktérie pomocou titán-apatitovej fotokatódy.

6. DEODORIZAČNÝ KATALYZÁTOR

Formaldehyd a všetky ďalšie pachy sa rozložia filtrom s dezodorizačným katalyzátorom, ktorý udržuje váš vzduch čistý, čerstvý a bez zápachu.

7. INVERTER MOTOR

Čistička Daikin MC70L využíva menič, ktorý efektívne riadi rýchlosť otáčania motora ventilátora, aby sa dosiahla väčšia úspora energie a tichšia prevádzka.

8. SIROCCO VENTILÁTOR

Čistička je vybavená ventilátorom sirocco. Tieto ventilátory sa vyznačujú aerodynamickým dizajnom lopatiek ventilátora, ktoré znižujú turbulencie pre efektívnejší a tichší prívod vzduchu.Užívateľský komfort je na prvom mieste

Ultratichá prevádzka v režime „spánok“, vďaka ktorému je jednotka vhodná na použitie v spálňach (16dBA) a kompaktná veľkosť predurčuje zariadenie pre každú miestnosť. Hodí sa všade, žiadny priestor alebo kancelársky roh nie je príliš malý pre túto výkonnú čističku vzduchu.

Režim prítomnosti peľu

vytvára jemnú vzdušnú turbulenciu v miestnosti tak, že peľ je zachytený skôr ako pristane

Monitor prachových častíc

množstvo prachu zisteného vo vzduchu je indikované svietidlami na zariadení

Výkonný režim Turbo

extra výkonná prevádzka, napríklad keď prídete domov alebo máte nečakaných hostíTechnické údaje

Výkonnosť a vlastnosti čističky DAIKIN MC70L, v typických prevádzkových podmienkach v domácnosti.

DAIKIN MC70Lvýkon v kľúčových oblastiach
Optimálna rozloha miestnostido 46 m2
Typ ventilátorasirocco
Prietok vzduchu v režime TURBO420 m3/h / 450 m3/h
Hlučnosť v režime „Spánok“16 dBA
Hmotnosť8,5 kg / 11 kg
Kapacita nádrže na vodu4.0 litra – vystačí na celú noc prevádzky
Ovládaniebezdrôtové, diaľkový ovládač
Typ kazety na odpadumývateľná a opakovane použiteľná
Displejáno, s nastavením jasu
Časovač vypnutia1, 2 alebo 4 hodiny
Detský zámokáno
Režim zvýšenej prítomnosti peľuáno
Monitor prachuáno, indikované svietidlami
Monitor zápachuáno