KLIMA House – vykurovanie a klimatizácia

MODERNÉ VYKUROVANIE A KLIMATIZÁCIA

Objavte svet moderných technológií pre váš domov – vykurovanie, chladenie a ohrev vody s využitím obnoviteľných prírodných zdrojov – energiou získanou zo vzduchu, vody alebo zeme. V dlhotrvajúcich a silných mrazoch vám kvalitné tepelné čerpadlo zabezpečí komfortne a ekologicky vykúrené priestory za najlepšiu cenu. Tepelné čerpadlo ako základ energetického systému vo vašej domácnosti ideálne doplnia ďalšie zelené technológie z ponuky KLIMA HOUSE – solárne a fotovoltaické panely. Účinné, tiché, ekonomické a ekologické… Práve také vlastnosti a spoľahlivosť za každých podmienok dokáže ponúknuť rokmi overená značka DAIKIN – inovátor a jednotka na európskom trhu.

Tepelné čerpadlá DAIKIN - KLIMA HOUSE

TEPELNÉ ČERPADLÁ

KLIMATIZÁCIE DAIKIN - KLIMA HOUSE

KLIMATIZÁCIE

SOLÁRNE SYSTÉMY - KLIMA HOUSE

SOLÁRNE SYSTÉMY

REKUPERÁCIA - KLIMA HOUSE

REKUPERÁCIE

Tepelné čerpadlá Daikin Altherma

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma je kompletné riešenie pre vaše komfortné bývanie. Tepelné čerpado Daikin Altherma je ekonomické a ekologické riešenie vykurovania a chladenia priestorov a ohrevu vody vo vašej domácnosti alebo na modernom pracovisku. Tepelné čerpadlá DAIKIN sú schopné pracovať prakticky v akýchkoľvek klimatických podmienkach a sú ideálnym riešením práve pre domácnosti na Slovensku.

Kúrenie, chladenie a ohrev vodyKúrenie, chladenie a ohrev vody
Úspora energie v pomere až 1:4!Úspora energie v pomere až 1:4!
Šetrí naše životné prostredieŠetrí naše životné prostredie
Možnosť pripojiť solárne panelyMožnosť pripojiť solárne panely
Najpredávanejšie na európskom trhuNajpredávanejšie na európskom trhu
Dlhá životnosť, overená kvalitaDlhá životnosť, overená kvalita

Certifikovaná montáž s servis

Pravidelná certifikácia, osvedčenia odbornosti od Európskej komisie spolu s odborným školením priamo u výrobcov zariadení potvrdzujú, že spĺňame všetky odborné štandardy. Spoľahlivú technológiu, kvalitnú inštaláciu a rýchlo dostupný odborný servis oceníte práve v podmienkach keď iné riešenia zlyhávajú.